O inwestycji

Apartamenty Zapolska to połączenie nowoczesności z klasyczną estetyką – miejsce zaprojektowane z najwyższą dbałością, gdzie powstaje 65 funkcjonalnych mieszkań o różnorodnych metrażach.

Inwestycja znajduje się na wzgórzu Osiedla Bocianek, co gwarantuje wspaniały widok na panoramę miasta. Właśnie tutaj miejskość spotyka się z zielenią i spokojem Parku im. A. Dygasińskiego.

Teraz tylko kilka kroków będzie dzielić Cię od relaksu pośród zieleni, tylko kilkuminutowy spacer wystarczy, by zrobić zakupy w największej galerii handlowej w Kielcach.

Wszystko w Twoim zasięgu

Apartamenty Zapolska są bardzo dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta. Liczne sieci linii autobusowych oraz ścieżki rowerowe pozwalają na swobodne przemieszczanie się. To także świetna lokalizacja, jeśli chodzi o dłuższe podróże. Bliskość drogi wylotowej to sposób na szybki dojazd do Warszawy czy ominięcie korków w mieście, dzięki obwodnicy Kielc.

PIĘKNY WIDOK NA PANORAMĘ MIASTA
PONADCZASOWA ARCHITEKTURA
BLISKOŚĆ TERENÓW ZIELONYCH
MIEJSCE DOSKONALE SKOMUNIKOWANE
ROZWINIĘTA INFRASTRUKTURA HANDLOWO-USŁUGOWA
DWUKONDYGNACYJNY GARAŻ PODZIEMNY

Spokój tu i teraz

Zieleń parku, cichy szum liści, zapach kwitnących krzewów, ukoją i pozwolą zrelaksować się po pełnym różnych wydarzeń dniu. Weź koc, ulubioną książkę i spotkaj się z naturą, którą masz tuż obok. A może wolisz spędzać czas bardziej aktywnie? Ścieżka rowerowa przebiegająca obok Apartamentów Zapolska zachęca do jazdy na rowerze, hulajnodze czy rolkach. Twoje dzieci będą zachwycone, gdy zabierzesz badmintona lub piłkę, która będzie gonić za Wami po trawie. A może jakiś mały piknik? Teraz masz tak wiele możliwości!

Marzenia na wyciągnięcie ręki

Mieszkając tutaj będziesz miał bliżej do tego, co w życiu istotne. Poranny jogging dla zdrowia, przedpołudniowy spacer po parku z dziećmi i psem, spotkanie z klientem w pobliskiej restauracji, piknik w porze obiadowej, wieczorne wyjście z przyjaciółmi - tutaj Twoja codzienność nabierze nowych barw. Zatroszczysz się o siebie i swoją rodzinę oraz podniesiesz jakość Waszego życia. Apartamenty Zapolska spełnią Twoje oczekiwania również pod względem komfortu - funkcjonalne układy mieszkań pozwolą na stworzenie przytulnego miejsca, w którym po prostu będziesz czuł się dobrze. Z przestronnych balkonów i tarasów, z poranną kawą w ręce, będzie można obserwować, jak miasto budzi się do życia.

Tylko kilka kroków

Twój komfort jest dla nas najważniejszy. Teraz nie musisz tracić czasu na dojazdy czy stanie w korku. Dzięki dogodnej lokalizacji, szybko przemieścisz się do celu.

Blisko stąd do:
- pracy - sąsiedztwo biurowców dużych firm
- szkoły/przedszkola/na uczelnię
- galerii handlowych - Galeria Echo, Galeria Korona
- terenów zielonych - Park im. A. Dygasińskiego

A najpotrzebniejsze sklepy czy usługi znajdziesz tuż za rogiem.

Komunikacja
Rekreacja
Szkoły/Przedszkola
Zakupy/Usługi

Biuro
Sprzedaży
Mieszkań

ul. Generała Władysława Andersa 3 m. 14
25-217 Kielce
tel.: +48 517 959 998
tel.: +48 605 081 885
tel.: +48 601 833 900
email: apartamentyzapolska@annabud.pl

Sprawdź nasz